?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Flag Next Entry
Березневі походеньки
vasjaletsyn
"...Чорногора...Всякий гуцул знає її бодай з назвиська.
До неї тоскує кожне гуцульське серце, і побувати далекому гуцулові на Чорногорі -
це однаково як правовірному в Мецці. До неї звертаються гуцульські очі, коли її
видно на обрії, й контури її знає кожний ..."

Гнат Хоткевич "Довбуш"

Маршрут :с.Дземброня-пол.Смотрич (базовий табір)-г.Смотрич (радіалка)-ночівля-г.Вухатий Камінь-г.Піп Іван-г.Смотрич-пол.Смотрич-ночівля-с.Дземброня

1.
г.Смотрич і г.Вухатий Камінь

2.


3.


Гори горять
4.

5.

6.

7.

8.

9.


"Я вийшов на скелю, з якої било чисте джерело і збиралось у мале озерце. Мене обвіяв холодний пронизливий вітер, груди дихають вільним повітрям , серце б'ється прискорено, забуваєш суєту буденності...Я побачив себе у країні величезних гір; куди не глянеш - на схід чи на захід, на північ чи південь - усюди сині вершини, одна з-перед другої рветься вгору. Тисячі й тисячі вершин поставлені вряд, одні за одними, наче ціле військо"
Яків Головацький (один з засновників "Руської трійці") про свою мандрівку на Чорногірський хребет у серпні 1839 року

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Панорами

16.


Вид на гори Гриняви
17.

Чорногірський хребет
18.

І на завершення пророцтво: "...при кінці світа люди будуть у повітрю літати, як птахи. Навіть попід облаки будуть терх носити так, як тепер кіньми носять, чи возами возять. Така настане на світі велика мудрість, що люди одночасно будуть чути і знати, що де скрізь у світі діється. Тоді зможе чоловік сидіти на Чорногорі - на самім Попі Івані та й буде чути, що де у світі діється й говориться. Навіть звідти буде можна говорити з ким захоче, та й де йому треба, то відразу порозуміється в одній хвилині. Навіть на край світу. Але однаково важко буде житися хлопам - бідному народові на світі. Тоді будуть на людей такі великі дричьки (податки) , що люди лиш си будуть сміяти з того, бо оплатити не матимуть змоги"
Гуцульський калєндар на 1935 рік

19.
Теги: ,


  • 1
без ковбаски то жорстоке покарання)) тримайся!!!
Знаєш мені подобаються знимки Максима Баландюха, де саме люди створюють особливий настрій в горах http://zirvygolova.livejournal.com/162412.html

постійно читаю/переглядаю фото Максима ;)

Бачу Іро не маєш чим зайнятися на роботі!

Ну та в Баландюха з людьми не зла Чорногора, але Ваську до ного ще ... і ...и
Але нічо, може колись навчиться:)

а ти, Васьк, неміг Янка на фоні сфоткати, ти забув хто тобі макарон варив коли ти прану ловив на ПІМі чи може забув хто намет ніс і нас всю дорогу веселив своїми виходками! Я вже кажу шо він тебе мусів терпіти всьо студеньке життя та й до тепер! Нє шоб зробити шедевир і Васьок мав шо мамі показати, як він в Сільпо працює успішно!

Будеш багато триндіти - зламаю ще один об'єктив. Подивимся як ти тоді "заспіваєш"?

))))))

ну решту об'єктивів вже не за 100 баксів, так шо складай рублі перш ніж витрушувати спальник))

Посилання на жж Максима давала не для того щоб когось з кимось порівнювати,а просто як приклад))) Одна подія для двох людей може бути цікавою по різних причинах. Хтось шукає одне,а хтось інше.
П.С. Славко, щодо роботи don't worry, її аж забагато...

  • 1